nic sie nie zmieniło???/ hahaha koniec z dywidendami nic sie nie zmieniło , co z tego ze sa kontrakty jak zysków nie powąchasz bo wpadna do skarbonki partyjnej...spółka bedzie wytracana tzn bedzie pracowała nad utopijnym projektem stanie sie w końcu penie nierentowna...znaczy ona sie opłaca bo dywidenda pójdzie ale nie do akcjionariuszy ...ale fantazjuj dalej