Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: kupić troszkę?

Zgłoś do moderatora
no szczerze mówiąc to trochę mnie zachowanie papiera irytuje, mamy ewidentnie do czynienia z kontrolowanie m kursu i delikatnym zbijaniem popytu...jak dla mnie klasyka przed podbiciem,a biorąc pod uwagę że na pewnym poziomie pojawia się też popyt delikatnie podniesiono zlecenia na S...cóz ja dzisiaj już dobrałem trochę, zaczynam być już docelowo doładowany choć nie wykluczam jeszcze małej zbiórki...zobaczymy sam jestem ciekaw jak to się potoczy...z pozdrowieniami

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IZOLACJA 0,49% 4,10 2026-02-12 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.