To sprzedaj, jak nie masz własnego mózgu tylko czytasz opinie innych to giełda nie jest dla Ciebie i im szybiej to zrozumiesz tym więcej pieniędzy będziesz miał. Jak chcesz wiedzieć jaki masz "papier" to prześledź wszystkie sprawozdania, jak nie umiesz to kup sobie książki dla pierwszego roku FIRu i nie zawracaj nawet mandoliny.