Powyżej już odpowiedzieli - Unimot dopiero wchodzi w temat PV. Nie rzucają jednak słów na wiatr (vide kolejne realizacje wrzucane na profil Avia Solar na FB). Wiele firm próbuje ugrać coś na boomie na OZE - zobacz wejście w rynek fotowoltaiki VOTUM, IKEI czy też ostatni ruch Pana Solorza. Potencjał jest ogromny i Unimot z pewnością nie dokłada do fotowoltaiki. A przecież nie jest to jego core business.