Przyglądam się spółce i widzę, że bezruch spowodowany jest chyba niewiarą w postępowanie s-ki po przejęciu imagisu, ska płaci akcjami, przez co ich ilość zwielokrotni się czterokrotnie (będzie ich ponad 50mln sztuk) za zeszły rok zysk był nieco ponad mln pln(12mln akcji) po przejęciu imagisu ma być ok 10 mln pln.
wychodzi więc, że jest albo mocno niedowartościowana lub mocno przesadzone są szacunki zysku po przejęciu imagisu.
Pragnę tylko dodać, iż płatność jest warunkowa, a warunkiem zawieszającym jest uzyskanie zysku ponad 6 mln pln, z tego wychodzi iż przy p/e na poziomie 20 spółka winna być notowana na poziomie 2,8-3,0 pln,
tyle!