Janusz w piątek pisałem, że będzie sesja na plus i się spodziewam 9 zł. Sesja była 0,22 % na plus, chyba zamknięcie 8,5 zł. Fakt spodziewałem się, że będą zbierać. Niestety tak się nie stało. Myślę, że oczekiwania wszystkich akcjonariuszy są znacznie powyżej 10 zł.