Po sesji raport. Dzisiaj zamknięcie powyżej 9 zł. Na razie jeszcze na spokojnie zbierają. Jutro widełki. Pytanie czy pod kółeczko czy pod coś więcej. Jak patrzę na tą GPW to nie jestem optymistycznie nastawiony. Powinno być nowe ATH, a jest odbicie zdechłego kota ...