Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,83 zł , zmiana od tamtej pory: -54,64%

Re: Ktoś grubszy wchodzi?

Zgłoś do moderatora
Masz racje, dzisiejsza czarna swieca wroży spadek. Na 1 zł sie ustawie tak jak rok temu i wywale w razie czego na stracie jak zleci w dol. Spore tego papiera ma kobita z rady nadzorczej.
Jeszcze posypia conajmniej do koleknej zimy. No i ciekawe jak wyniki - raczej na poprawe nie ma co liczyc.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTERSPPL 1,22% 0,83 2023-06-02 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.