Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,90 zł , zmiana od tamtej pory: -15,79%

Re: Ktoś coś wie ?

Zgłoś do moderatora
Amper odpowiada,tak wie /i to moze nie malo/ ta wiedza wynika z wieloletniej pracy w wykonastwie na obiektach przemyslowych oraz prowadzac wlasny zaklad robot elektroenergetycznych obecnie na emeryturze nadzory techniczne jnwestorskie oraz pomiary kontrolne w zakresie instalacji elektrycznych. Akcje nabywalem w 1997r.,,,znajac w tym czasie czesciowo Energoaparature z racji zawodu wykonywanego oraz Prospektu Emisyjnego /czerwonogo z 1996 roku. Energoaparatura wedlug uzyskanej wiedzy z firmy oraz instytucji /''wszystko wiedzacych''/ ktorej wiedzy na tym forum w czlosci nie moge podac.....Spolka po przebytych problemzch jest na prostej utwardzonej drodze, co potwierdzaja to raporty okresowe te publikowane oficjalne tylko zastanawiam sie dlaczego wspolczynnik c/z jest zawieszony tak wysoko jak by byl pinowany zeby nie spodl na nizsze pozjomy by nie podnosic wycene akcji na GPW dla kupujacego. Nie chce tego watku na tym forum narazie rozwijac poczekajmy..Zycze powodzenia pracownikom-akjonarjuszon firmy duzo zdrowka .......

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENAP -14,44% 1,60 2023-05-25 15:04:49
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.