Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,49 zł , zmiana od tamtej pory: -13,14%

Re: Kto zarobiony i trzyma od roku zrzucać

Zgłoś do moderatora
A ja dokupuję i dokupuję i będę dokupował bo spółka już niedługo da mi dywidendę. Ci co kupowali spółki typu Atlantis dziś i jutro będą płakali.
To samo ze spółką kulczyka wydobywającą gaz w Rumuni po taborem cyganów. Już kiedyś był Kov na Ukrainie i znikł
Teraz kupuje tylko dywidendowe które w rok rok dzielą się zyskiem a nie pokazują cuda

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LENA 0,00% 3,90 2022-05-23 16:48:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.