Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,14 zł , zmiana od tamtej pory: -13,38%

Re: Kto to zbiera ?

Zgłoś do moderatora
Codziennie ktoś kupuje po 1 akcji. W jakim celu? Nie starczy mu życia, by wykupić nawet 5% akcji jeśli tak będzie zbierał.
Czy w końcu pojawi się tu jakiś sensowny obrót? Powoli tracę cierpliwość (a jestem na lekkim plusie). Jeśli bym sprzedał pekasem to zwalę kurs, a to bez sensu. Kupić można każdą ilość: Przykład Energoinstalu i Sanwilu w ostatnim czasie pokazał, że mając większą kasę można podbić kurs na otwarciu, tylko po co? Zaraz i tak się pojawią ci, co grają na kilka groszy i sami oddają.
Na giełdzie jest za dużo spółek, powinno być góra 100-200 z sensownym biznesem, przychodami i wynikami.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PRESENT24 0,00% 0,12 2024-02-23 16:38:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.