Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,14 zł , zmiana od tamtej pory: -13,38%

Re: Kto to zbiera ?

Zgłoś do moderatora
Marek Kuczka
Magister (Mgr) w Uniwersytet Śląski w Katowicach
Klub Sportowy CentrumUniwersytet Śląski w Katowicach
Poland
17 followers 16 connections
Join to view profile

About
Posiadam wykształcenie prawnicze oraz wieloletnie doświadczenie w pracy w działach organizacyjnych, prawnych i marketingu zarówno w dużych spółkach, jak i podmiotach mniejszych.
Od kilku ostatnich lat moja praca zawodowa jest ściśle związana z marketingiem i branżą eventową. Zakres moich czynności dotyczy prowadzenia szeroko rozumianej polityki marketingowej tj. prowadzenia kampanii reklamowych i wizerunkowych firmy, kreowanie contentu w social mediach, organizacja eventów i imprez promocyjnych czy opracowywanie strategii i kierunków rozwoju firmy.
Jestem osobą wykształconą, komunikatywną z dobrze rozwiniętymi umiejętnościami organizacyjnymi i dużą wiedzą praktyczną.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PRESENT24 0,00% 0,12 2024-02-23 16:38:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.