Jeden kolega dał odpowiedz, Kupowali Ci co sprzedali wyzej.
niestety jestesmy już uzależnieni od SCOPE, wierzymy że jest ok, a jak ktos pisał o wątpliwosciach to od razu był zmieszny z błotem.. Kiedys był temat czy SHOTGUN ma racje? jednak on i wielu innich mieli..
Co do uzaleznienia?
Mamy te akcje i niedopuszczamy do siebie złych wiadomosci, a kurs nizej i nizej, wymyslamy że ktos specjalnie zwala aby dobrac i takie inne dyrdymały.
A ja zaczynam widziec to samo co Mabion, braster cormay i wiele innych
Zadajcie sobie pytanie jescze Polskiej firmie nie udało sie nic zachodowi sprzedac za taką kasę . Dlaczego ma to sie udać teraz ..