Dnia 2020-06-26 o godz. 12:32 ~konrad napisał(a):
> śmierdzi znów korektą na 1,4? dziwi mnie zachowanie kursu.. OML, SET gną jak szalone, tutaj fajne infa, kurs zahaczył o szczyty ponownie dół..
> cierpliwy jestem i czekam na 2 z przodu (na początek) ale dziwi mnie to wszystko
Na rynku jest jazda na innych spółkach obecnie, spójrz na obecny wolumen tutaj, w porównaniu do gamingu w Pl, to słaby ruch. Do czasu, pójdą w świat infa o domknięciu umowy i potem zmianie nazwy i więcej osób się zainteresuje. Na razie realizacja drobnych zysków i przelewanie kapitału pomiędzy mniejszymi udziałowcami, trzeba czekać :)