Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,55 zł , zmiana od tamtej pory: 74,55%

Re: Kto tak skupuje?

Zgłoś do moderatora
wartość księgową spółek na GPW można sobie wrzucić w między wiersze, najważniejsza cena akcji na rynku, oczywiście wszystko jest zmanipulowane. Wystarczy popatrzec na wahania akcji spólki JSW patrząc od czasu emsiji akcji powyzej 100 zł. Udało im sie zdołowac kurs na 8 zł aby później podnieść na prawie 100 zł a następnie zwalić na ok 20 zł. KNF i GPW to jest jakaś lipa układowa ..... Ciekawe jakby zareagowali gdyby Resbud podnieśli z 55 groszy na np 5 zł .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RESBUD 0,00% 0,96 2021-02-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.