Brawo!!!!!!!!
I tak od ponad 2 lat. Każdy kto tylko ustawi stopy na tej spółce jest zawsze, ale to zawsze dawcą kapitału.
Właśnie dzięki takiemu graniu wykończyli wielu psychicznie, a dziś mają praktycznie cały FF,
dla wodza Sz, bo bez jego zgody nie było by tych gierek. Tak jest panie XXL liczący akcje i średnie ceny pozostałych tu akcjionariuszy ?