Skoro jemu się opłaca objąć emisję po 1,5 zł to ja teraz też kupuję. W sumie niewielkie ryzyko. Najwyżej zamrożę część kapitału na kilka miesięcy. Bywa...
Jak widać plastikowy stalowy posiada sporo akcji tej spółki skoro cały czas śledzi to forum i systematycznie tworzy swoje i komentuje zamieszczane posty wieszcząc cały czas negatywne scenariusze, a przy tym poprawiając sobie samopoczucie po sporych stratach na Cog z lat ubiegłych.