Dnia 2024-02-22 o godz. 19:03 leser1 napisał(a):
> Niech namaluje je na wykresie za ostatnie 6 miesięcy.
> > Może też podzielić z innymi tym co mu wychodzi :-)
lubię kreski, jak już liznąłeś AT, to zobacz sobie lepiej d1 i układ średnich.
Jeżeli sma50 walnie od góry w sma200, to mamy krzyż śmierci. A wtedy wiesz co wtedy może się stać.
SL będą lecieć jeden za drugim.
ale jeżeli podciągną do góry i właśnie zakończyło się testowanie SMA200, to sma15 walnie od dołu w sma50 i masz kontynuację trendu wzrostowego ( póki kurs jest nad sma200 trend jest cały czas wzostowy). To spowoduje zawinięcie średnich i grę pod podwóny szczyt - stamtąd korekta.
oczywiscie to nie jest żadna rekomendacja, ale skoro gadamy sobie o kreskach to bawimy się w proroków :)