Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,66 zł , zmiana od tamtej pory: -74,86%

Re: Kto go skrzywdził?

Zgłoś do moderatora
Merytorycznie to można rozmawiać z poważnym człowiekiem co reprezentuje jakiś poziom a twoje trolowanie nie jest merytoryczne tylko wyssane z palca brednie.jeśli ktoś taki jak ty anonimowy pisze, że ktoś został za coś skazany, to równie dobrze ja mogę napisać o tobie, że siedzisz skazany za gwałt i dlatego masz tyle wolnego czasu na siedzenie na forum non stop i oczernianie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VRFABRIC 0,00% 2,68 2025-10-14 09:10:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.