przeciez w sprawozdaniu za trzeci kwartał złom napisał ze bedzie miał duze wpływy po sprzedazy dystrybucji przez cognor -czyli oni juz wiedza ze sprzedali cognorowi swoje aktywa a wy chcecie głosowac to juz policzone te głosowanie ze kasa idzie do złomo a cognor kupuje długi ,jezeli to taka dochodowa działalnosc to poczytaj ten rok odbił od dna a ty piszesz o dochodach to ma 600długi nie liczac obligacji prawie