Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,68 zł , zmiana od tamtej pory: 0,54%
Dnia 2025-03-28 o godz. 12:31 ~HommoH napisał(a):
> Tak. Rozumiem człowiek więcej ma skłonność do pisania jak wypadki się dzieją po jego myśli. Milczy gdy jest odwrotnie. To normalne. Również pozdrawiam

Psycholog czy inwestor, a może inwestor psycholog?
Proszę nie szufladkować moich wypowiedzi.
Piszmy raczej o spółce a nie o odnośmy się do cech osobowościowych.

Miałem już na razie nie pisać ale muszę odpowiedzieć na mylne wnioski
pozdrawiam Inwestora

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KSGAGRO -0,80% 3,70 2025-10-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.