To będzie hit!!! Rozwiązanie dostarczone przez Microsoft (pewne i racjonalne kosztowo). BitEvil ma na to doskonały koncept (wbrew sceptykom, którzy wyśmiewają "darmowe" EraCoiny przydzielane póki co w powiązaniu z zegarem systemowym. Każdy kto wprowadzał krypto na poczatku musiał sypnać bonusami w mniej lub bardziej wyrafinowany sposób [kto nie wierzy, niech zajrzy na zachodnie strony, które próbuja wprowadzić kryptowaluty]. "Stoper" wzbudza zainteresowanie, wciąga, jest genialny). Pomysł z postawieniem giełdy i wymianą na EraCoin (wówczas opartym o Microsoft'owy blockchain) jest MEGA!