raczej nie sprzedają słupy, sprzedają ci co mieli po parę groszy albo weszli wyżej, ulica tego nie odbiera (nie dotyczy Wolfa) bo by kurs się zawalił dziś przy piątku jak były na s wystawione ponad dwie bańki byłą by panika i widłowy by się pochlastał