To skoro mamy same słupy, to wychodzi na to że nowy akcjonariusz, który objął 18 mln ma pakiet większościowy, akcje nie zostały jeszcze dopuszczone i w końcu muszą podać info kto to jest. Jest też opcja że wyprzedają stare akcje bo maja wszystkie nowe, tylko czemu na poziomie 0,20-0,30 zł a nie np 2-3 zł ?