puchatku z piórkiem w odbycie , w papie jest całą strona i poglądy kilku analityków oraz ich uzasadnienie a nie jedynie wzmianka , ale co taki leszcz jak ty może o tym wiedzieć mający zapewne rachunek w mbanku z jedna linijka notowań za darmo bo na więcej go nie stać . Skup się lepiej na twojej punktacji moich wpisów bo jak widać leżysz na podłodze i kwiczysz , . Na twoim miejscu bym pilnował kursu bo jak kupiec na krótko cie przerobi to zysk z lvc na pampersy z domniemanym szwagrem przy ksero ci nie styknie