Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  398,00 zł , zmiana od tamtej pory: 11,06%

Re: Krka-podatek od dywidendy

Zgłoś do moderatora
axaa - wydaje mi się że wysłanie dokumentów do KRKA nic nie da. Na mój gust musisz mieć decyzję Słoweńskiej administracji skarbowej.
Tu jest strona z odpowiednim formularzem. Wniosek można złożyć elektronicznie. Piszą, że "no fees".:
link
Ale zastrzegam, że jeszcze tego nie ćwiczyłem, więc nie wiem czy to zadziała. Teoretycznie powinno.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KRKA -0,90% 442,00 2021-04-09 15:58:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.