Nie no pewnie rozumiem. Nie wiem dlaczego ja myślałem że ty obracasz realną walutą, a teraz dopiero zrozumiałem że przez brokera grasz. Ja już się w to nie bawię. Platforma generowała tylko straty. Stresy, nieprzespane nocki. Przeszedłem na realną walutę i ciułam zawsze po parę groszy miesięcznie ale to najważniejsze że zawsze do przodu.