Forum Forex +Dodaj wątek
To jaki ty masz spread ze na takich małych czasówkach obracasz? Ja mam w aliorze obecnie koło 1 grosz, często 1.2 więc dla mnie to raczej dzienny wykres, czasami godzinny.