Nie raz i nie pięć widziałem genialne momenty wyjścia z pozycji tow. Zaorskiego - są na YT. Tu też wyjaśniał że nie ma "wygaszenia" i dlatego wychodzi. Moment wejście też źle wymacał? To nie matematyka że 2+2 = 4. Stworzył nowy paradygmat inwestowania behawioralnego i to się generalnie trzyma kupy. Mieszka tam gdzie mieszka i nie zarobił na to z pensji, książki. tokena ani dzięki spadkowi. Jest narcyzem ale to korzyśc dla świata bo mówi o tym co i jak robi. A tak w w ogóle to "Analiza wsteczna zawsze skuteczna".