Forum Jak grać na giełdzie? +Dodaj wątek
generalnie poza opłatami związanymi bezpośrednio z prowadzeniem rachunku i transakcjami to nic więcej nie możesz bezpiecznie i na 100% zaliczyć do kosztów...żadne szkolenia, książki, abonamenty, konferencje itp. bo to US może Ci zakwestionować, ciężko znaleźć jakieś materiały wiarygodne które Ci powiedzą co można a co nie dlatego, że przepisy tak to określają, że każdy będzie Cię odsyłał do urzędu skarbowego abyś się najlepiej zapytał u źródła bo interpretować to można bardzo różnie, niestety tak to wygląda
  • koszta Autor: ~ada
  • Re: koszta Autor: ~qwe