Makler, on nic nie sprzedał ani tym bardziej nic nic kupił! Zrozum, gościu ledwo ciągnie od pierwszego do pierwszego. Nie znasz go. On siedzi cały dzień na forum bankiera na różnych spółkach i pisze, tylko pisze. Gościu ma talent pisarski, jakaś wiedzę, ale jest nieudacznikiem życiowym, nie ma grosza przy duszy wiec zostało mu tylko pisanie i delektowanie się tanimi trunkami z wiśni. Przykre to ale takie jest życie