Oldboj. Ty taki rekin finansjery co kupuje po 10 złoty, trzyma i jest okazja opylić po 28 zł, ale dalej trzyma i na końcu wyrzuca za 12 zł. i pisze wywód ile to zarobił z dywidendą ok. 30 procent - a na odejście udziela rad, że XTB to marna lokalna spółka a nie globalna !!! Weż Ty sobie wciągnij lepszy towar w te swoje nozdrza i ogień ci wróci ai najlepiej idź stąd!!!