Przestancie pieprzyc ze zleci na ryj ze bedzie 0,90 zł .Jesli macie takie przeczucia to sprzedajcie i po kłopocie ! Bo moze macie racje !!!
Moim zdaniem wyniki sa juz w cenie ,bo jesli by nie byly to jak by mialo sie korekcic to juz dzis bysmy zaczeli zjazd a nic takiego sie nie stalo !!!
Gielda wycenia papier z 5 miesiecznym wyprzedzeniem wiec ja tu widze znaczne wzrosty w okolice 2 zł w ciągu najbliszych3-4 miesiecy.
podam cytat z raportu.
"Zarząd Spółki zakłada, że poczynione w IV kwartale 2010 inwestycje w przygotowanie oferty handlowej na sezon wiosna 2011 oraz dobry odbiór rynkowy na nowości, które Spółka wprowadza od października 2010 r. przełożą się na BARDZO DOBRE wyniki w 2011 r. "
myslicie ze pisali by ze wyniki beda BARDZO DOBRE jak by nie mieli podstaw .
jak by nie problemy z tymi 5 klientami sieciowymi to prognoza byla by zrealizowana na 120%
juz wiecej nie bede tłumaczyl