Ponad 90% prognozy zrealizowali wiec jest ok !!! i zapowiadaja bardzo dobry rok 2011 !
"Zarząd Spółki jest zdania, że zbliżający się termin głosowania nad układem oraz dobre wyniki sprzedażowe w pozostałych kanałach dystrybucji w 2010 r. przekonają partnerów sieciowych Spółki do ponownego nawiązania współpracy jeszcze w I kwartale tego roku."