ja polecam ambre ktora jest wyjatkowo tania C/W 0,35 a co do echo to po wynikach raczej cpadnie troche bo jak sami mowia zysku duzego w tym kwartale nie bylo i raczej nie bedzie w nastepnym, nie prowadza zadnych nowych inwestycji a mieszkania jakie mieli na sprzedaz juz poszly w I kwartale a narazie nic nie planuja zeby moglo sie cos ruszyc :(