jak spekulujesz na bardzo krótkich transakcjach to może. Może chcesz czekać z gotówką i grasz na spadki. Moim zdaniem na Echo nie było tak dynamicznych wzrostów, żeby na większą skalę realizować zyski ( jak np. na Azotach, Puławach, Policach, niektórych bankach). Uważam, że korekty nie będzie, najwyżej w bok.
Wskaźniki Echo atrakcyjne, spółka zdrowa, relatywnie tania ( c/wk około 0,7, c/z ok 9). Ja trzymam jeśli nie spadnie poniżej 2,5 to się nie wystraszę. Celuję na co najmniej 3,3-3,5 w tym roku.
Jak myślicie? Są spółki bardziej atrakcyjne od Echo?