Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,54 zł , zmiana od tamtej pory: 57,14%

Re: Korekta

Zgłoś do moderatora
Inw sam jesteś sobie winny - jesteś autorem chyba najgłupszego postu na tej spółce. Jak można pisać o korekcie do 1.32 po ogłoszeniu wezwania z ceną 1.5 ? Wytłumacz mi Twój tok myślenia ? Powiem Ci więcej niebawem kurs będzie zdecydowanie wyżej niż 1.5 a wiesz dlaczego?. 16 grudnia na walnym ogłoszą nową emisję. Teraz jest ostatni moment by tanio skupić akcje . Żeby emisja miała sens musi być powyżej 1.5 ( tłumaczę nie kupowali by po 1.5 by za dwa miesiące emitować akcje poniżej tej ceny)
W mojej ocenie będą próbować puścić emisję po ok 2 zł , kurs na giełdzie będzie wtedy ok 15 - 20% wyższy by potencjalny nowy inwestor czuł okazję. Tak więc najbliższe miesiące będą podbijać kurs. Zapomnij o korekcie do 1.32.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ELEMENTAL 0,00% 2,42 2020-12-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.