Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,48 zł , zmiana od tamtej pory: 63,51%

Re: Korekta

Zgłoś do moderatora
Fakt, jeśli chodzi o poprzednie zwyżki. Teraz jednak sytuacja trochę zmieniła się. Ogłosili wezwanie, a do tego chcą nową emisję. Jeśli chcą zebrać w emisji jak największą kasę, to powinni pompować kurs. Cena emisyjna pewnie będzie średnią (ważoną wolumenem???) z ostatnich 3 - 6 miesięcy. Tak więc w interesie EMT będzie obecnie jak najwyższy kurs. ... Chyba że emisja jest z myślą, aby ktoś obkupił się akcjami niechcianymi np. przez fundusze (z praw poboru)? Wtedy raczej by tak kursu nie pompowali.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ELEMENTAL 0,00% 2,42 2020-12-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.