Forum Giełda - K.Kolany
W najbliższym czasie raczej trudno o kontynuację ruchu w górę w dotychczasowym tempie, zwłaszcza że pogorszyły się nieco nastroje. Nie ma zdecydowanych sygnałów zmiany tendencji, ale rynek wydaje się tu przegrzany.
  • kopex Autor: prodzisz
  • Re: kopex Autor: PawelRejczak