korekta by się faktycznie przydała,
testowaliśmy jeszcze nie dawno na sesjach poziom 3,5, jak widac dzisiaj jesteśmy prawie 10% wyżej co mogłoby sugerowac, że korekta będzie dodatnia,
z drugiej jednak strony pewne wrażenie robi lista zleceń sprzedaży, która pozwala kupującym na spokojniejsze zakupy bez forsowania obecnego poziomu 3,8
giełda co prawda to nie koncert życzeń ale mam nadzieje że niedługo popyt przewyzszy podaż i zanotujemy powrót powyżej 4.