a jednka mam obawy ....... za ładnie to wygląda bedzie kolejny gniot nic nie spada bez przyczyny z 1 zł 80 gr na 19 groszy .......czuje wałek z niewykupieniem obligów .... no chyba ze to perfidnie zaplanowali zwalili i przeparkowali akcje ....i pod to chyba moze być jedynie grane ... podadzą onfo ze wykupili obligi i beda dobre dane i bedzie up 100 % w trzy sesje ....ot tak się rozmarzyłem