Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,40 zł , zmiana od tamtej pory: -76,56%

Re: konserwatywne

Zgłoś do moderatora
koszty wydań duże a na switch przychody rosną dość płasko. To normalne początkowe stadium rozwoju firmy. Teraz wychodzimy z zapasów księgowanych wcześniej jako przychód. W 3 kwartale będą np przychody z dobrze przyjętej gry na wszystkie konsole The Great Perhaps. Uważam że tylko tam w 3 kw mogło sprzedać się łącznie około 15 tyś sztuk a jest kilkadziesiąt innych gier i 6 gier wydanych w 2 kwartale bieżącego roku. Powoli ta masa gier zacznie przynosić efekty. Doświadczenie co się monetyzuje plus większe gry dadzą efekt kuli

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DRAGEUS -1,32% 1,50 2025-11-13 16:22:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.