A co takiego dobrego spółka robi dla swoich akcjonariuszy.
Plan to ja tez mogę mieć. A czego bras dokonał w ostatnim roku. Nawet dobrze papierów złożyć nie potrafili. Mam akcje brasa i mnie to też wkurza. Wiem wiem powiecie trzeba być cierpliwym ale ileż można.