Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,64 zł , zmiana od tamtej pory: 42,86%

Re: KONKURS

Zgłoś do moderatora
Jest kilka odpowiedzi : strzeliłeś sobie cwaną reklamkę , niby się co to jest , nie wiecie ? no to wam powiem , a może nie poszukajcie. No chyba że Ty nie wiesz i szukasz konia do roboty . Już sam nie wiem do czego zmierzasz ? Tutaj mamy bogaty wątek firmy zajmującej się księgowością, firmy z mega perspektywami, rozwijającej się i przynoszącej co Q większe zyski . Z którymi rok rocznie się dzieli z swoimi akcjonariuszami, co zapewne przyznasz rację jest rzadkością na NC . Mały ff spowoduje, że dziesięć i wyżej będzie do końca roku , a z wykresem komputronika idź na odpowiednie forum . Nara
  • KONKURS Autor: ~AdrianMaliniak
  • Re: KONKURS Autor: ~ktoś-1
  • Re: KONKURS Autor: ~UKŁAD

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ABAK -2,99% 5,20 2023-12-07 16:23:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.