Hossa wszędzie już była tylko u nas i u ruskich jest masakra. Nic się nie dzieje i kiszonka jest totalna. Brak świeżego napływu kapitału a po bessie z 2008/2009 praktycznie krajowa kasa omija giełdę szerokim łukiem. Już dawno nie widziałem sesji np. +3% na wig20 czy na wig to o czymś świadczy.