Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,59 zł , zmiana od tamtej pory: 255,93%

Re: KONIEC UMOWY Z WROCŁAWIEM -zaczyna się, wygląda na to, że

Zgłoś do moderatora
Apollo być może naprawdę podwykonawca nie wypełniał swoich obowiązków należycie gdyby mieli problemy z płynnościś
nie szukali by nowego podwykonawcy na terenie Wrocławia

http://pl.indeed.com/pokażpracę?jk=2a1cd7c6ea3db272&qd=6ZpVzE_jb3GTe7pEhDnwUAg7ysUcYB4f7AYveI_S8mX-NMT6v2gC_VKV2XhwQDomEFptJnWGnFF1Q-U5Ao73dTjRf1GoyahbLXjpxiIJpuU&chnl=pl_pl&atk=1b0ntsrbl50vc8i3&jsa=5987&inchal=apiresults&utm_source=publisher&utm_medium=organic_listings&utm_campaign=affiliate

Wymagają od nowego podwykonawcy we Wrocławiu nastawienia na długofalową współpracę

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FORPOSTA 1,94% 2,10 2025-10-27 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.