Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,08 zł , zmiana od tamtej pory: 11,77%

Re: koniec korekty?

Zgłoś do moderatora
Zaczynają skup ... ciekawe jak to bedzie wyglądać :) chcą skupić nie wiecej jak 806k w dwa lata. Ok 250 dni roboczych wypada na rok więc aby skupić te 806k musieli by dziennie skupować ok 1600 akcji. Oczywiście przymusu nie mają ale słabo to widzę. Moze wiekszy sens miało by wezwanie bo obrot jak w warzuwniaku :).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SANOK -0,54% 14,62 2022-12-02 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.