Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  20,15 zł , zmiana od tamtej pory: 1,24%

Re: Koniec konsolidacji?

Zgłoś do moderatora
Kontrakty wygasają w marcu dopiero, chyba że duszą na opcjach put, ale nie wiadomo z jakim terminem wygaśnięcia. Gołym okiem widać że kurs duszony, szkoda że brak jakiegoś grubasa co by im zabrał klocki, bo to co rzucają to śmiech na sali. Obroty po 200k.Animatory 10x większe obroty kręcą na bumechu co pod względem aktywów jest ułamkiem bogny. Manipulacja w białych rękawiczkach. Cena dobra więc zbieram, jeszcze im się czkawką odbije, jak widłowy przekręci wajchę to nie będzie brania jeńców.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BOGDANKA -2,86% 20,40 2026-06-18 15:55:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.