Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,12 zł , zmiana od tamtej pory: -33,05%

Re: Koniec ???

Zgłoś do moderatora
Dodatkowo, aż do końca sezonu udało się utrzymać wyższe marże na sprzedaży sezonu. Te obserwacje pozwalają wierzyć, że przyjęty kurs dotyczący zmian brand-mixu, jak również pogłębienia feed’u produktowego jest właściwy i jest realne budowanie na tej podstawie skali od kolejnych sezonów, co jest już uwzględniane w trakcie składnia zamówień na te właśnie. Z jednej strony, jak opisano wyżej, podjęliśmy wytężoną pracę z produktem, ofertą i polityką cenową, z drugiej zaś skupiliśmy się na maksymalnej optymalizacji kosztowej, co w czasach wzmożonej konkurencji, niestabilności

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MOLIERA2 -18,78% 0,08 2025-11-14 16:49:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.