Za 6 miesięcy to jak Mercator w czasach świetności.... Jakieś 120 by nas zadawalało? Jak spółka zainkasuje kilkaset milionów dolarów??? Na dzisiaj już wyceniają ją analitycy giełdowi na 300 zł i polecają tym co znoszą miliony złotych z wolnych swoich środków do zainwestowania..... Zapytaj się swoich doradców inwestycyjnych to się przekonasz....